Müşteri Yorumları

MESUT BEYAZIT

MESUT BEYAZIT

Sektöründe Kayseri’nin lideri daha iyi yerlere gelebileceğini kesin eminim

Hamit Özçelebi

Hamit Özçelebi

Konu hakimiyetleri yüksek, İlgili, Alakalı, Profesyonel çalışan, Gelişime açık, İşlerini severek yapan, Kendileri ile çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz, Çevre Danışmanlığı konusunda değerli bir kuruluş.

Reşat Demir

Reşat Demir

Ladin Mobilya olarak İvme Mühendislik ve bizim şirketin mühendisi olan Mihriban hanıma çok teşekkür ederiz. İş takibi, disiplini nedeniyle böyle mühendisleri bünyesinde barındırması nedeniyle İvme Çevre mühendisliğine çok teşekkür ederiz. Başarılar İvme, başarılar Mihriban Hanım.

MUSTAFA BERK

MUSTAFA BERK

öncelikle ivme çevre mühendisliğe şirketimiz adına teşekkür etmek istiyorum özverili ve işini iyi takip eden genç ve dinamik ekip yapılarından dolayı çalışmaktan haz duyuyorum. Mihrimanın hanım ve Mustafa bey özelikle teşekkür ediyorum arkamızda çevre müh. olarak hiç bir soru işareti bırakmadıklarından dolayı başarılarının devamını aynı iş enerjisi ile diliyorum .

Nuriye AKSOY

Nuriye AKSOY

9 yıldır İvme Çevre Danışmanlıkla çalışıyoruz , istikrarlı özverili çalışmalarından dolayı Mihriban Hanıma, Mustafa Beye , Mete Beye teşekkürü bir borç biliriz. Yükselen "İVME"niz hep daim olsun..

AYŞE SERİN

AYŞE SERİN

Bizim şirket olarak çalışmış olduğumuz İvme Mühendislik Çevre mühendislerimiz Mihriban ÇALIŞKAN ve Mustafa ÖZKAN ' a teşekkürlerimi iletiyorum.Harika bir ekip :)

MEHMET ULKAT

MEHMET ULKAT

İVME ÇEVRE DANIŞMANLIK olarak çok güzel bir ekibe sahipsiniz işinizi severek yapmanız ve bizlere bilgi ile yaklaşmanız gerçekten güven sağlıyor özellikle MUSTAFA ÖZKAN ve MUSTAFA METE beyefendiye daha sonrada MİHRİBAN ÇALIŞKAN hanfendiye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz harikasınız

Coşkun KORAMAZ

Coşkun KORAMAZ

Alanında bir numara işlerini çok düzenli takip ediyor emeklerinizden dolayı tşk..

Yorum Yazın


E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.