MUSTAFA METE

'.$baslik.'

MUSTAFA METE

1992 yılında Sevgililer günü gecesi Sucuk ve Pastırmanın başkenti Kayseri’de ‘’ Merhaba gadasına aldıklarım’’ diyerek gözlerimi açtım. 90’lar kuşağı olarak bir elimde salça ekmek diğer elimde duvarda sürmekten artık lastikleri bitmiş oyuncak araba ile harika bir çocukluk geçirdim. Evimize 50 metre mesafede yer alan Yahya Kemal Beyatlı İlk Öğretim Okulunda ilk ve orta öğretimimi tamamladım. İlk ve Orta okulda okul numaram dörttü. Dedim ya ev yakın diye ailem kayıt başlangıç saatinin ilk dakikalarında beni yazdırmış okula, fakat bizden hızlı 3 aile daha varmış. Neyse.

Profesyonel iş hayatı ile tanışmam üniversitenin ilk yıllarında oldu. Satış ve pazarlama sektörün de 1 sene çalışıp harçlığımı kazanıp ayrılırım diye giriş yaptım tam 5 sene çalıştım ve harika işler başardım. Virüslü bir sektör, yorucu ama çok keyifli.  

Erciyes Üniversitesi Çevre Mühendisliği mezunuyum. ( Bağ, bahçe ve park işlerimi sizin işler diye lütfen sormayalım, moral alt üst oluyor.)  Ayrıca Çevre Görevlisi Belgesine sahibim. 2018 yılının ocak ayından beri harika bir ekiple ile çalışmalarıma devam etmekteyim.

Önümüzdeki hafta pazartesi spora başlıyorum.( Başlayamadı.) Fotoğraf meraklısıyım. Biraz uzun birisiyim. Kendime 2 metre ranza yaptırdığım bir hikayem var. Her şeyi yazarım, yazının gücüne çok inanırım. Detaycı birisi olduğumu söylerler. Eşimde aksi olduğumu söyler. En çokta aksiliğimi sever, bilirim. Kova burcuyum belki biraz inat birazda sabit fikirli olduğum söylenebilir. Ama siz bunları lütfen kimseye söylemeyin.

Şimdide gelelim en güzel kısma ‘’Sen mi yakışıklısın ben mi yakışıklıyım Kerem’’ diye soru sorduğumda ‘’Sen baba’’ diyen Dünyanın en yakışıklı evladına sahibim. İyi ki varsın !

Sevgiyle.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.