MUSTAFA ÖZKAN

'.$baslik.'

MUSTAFA ÖZKAN

1985 tarihinde Avanos’ta doğdu. İlk öğrenimini ve Ortaokulu Mahmatlar İlköğretim Okulunda tamamladıktan sonra Avanos Lisesini bitirmiştir. 2007 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılından itibaren mühendis olarak başladığı iş yaşamında değişik pozisyonlarda görev almıştır.

Özel sektörde Şantiye şefi, Teknik müdür yardımcısı (Yer altı kontrol ve hak ediş mühendisi, Maden üretim sevk ve nakliye şefi, Patlayıcı madde tedarik, depolama ve patlatma sorumlusu, İş sağlığı ve güvenliği koordinatörü, Çevre Ve Orman Organizasyon Sorumlusu), Açık İşletme (Mermer-Krom Madeni) Üretim müdürü, Yeraltı ve yerüstü teknik nezaretçisi (Mermer-Kömür-Krom Madenlerinde) vb. bölümler de görev almıştır. 2011 yılından itibaren Çevre Görevlisi Belgesi ve C Sınıf İş Güvenliği Uzmanı belgelerini alarak bu alanlarda kendini geliştirmiştir. 2012 yılında itibaren İvme Çevre Danışmanlığın da Maden Mühendisi, Çevre Görevlisi ve A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir.  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Dijital teknolojiyi bir amaç değil araç olarak gören Mustafa, futbol, masa tenisi, yüzme, kitap okuma, fotoğrafçılık, teknoloji ve sinema tutkunudur.

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.