M.İBRAHİM ŞAKAR

'.$baslik.'

M.İBRAHİM ŞAKAR

1983 yılında Ankara da doğdum.  İlk-Orta ve Liseyi Kayseri de okudum. Mersin Üniversitesinde Çevre Mühendisliği, Anadolu Üniversitesinde Maliye bölümlerini bitirdim. Yüksek lisans eğitimim devam ediyor. Güzel bir üniversite döneminden sonra tanıdığım, gördüğüm ilk hanımefendi ile evlendim ve daha harika bir hayat yaşamaya başladım.

Gözlerimi çalışma hayatına açtığım yer   babamın yazları bana bulduğu özel işlerdi. O zamanlar doğal gaz olmadığı için kömür poşetlemek ve çatıya çıkartmak benim her yaz yaptığım bir ritüeldi. Şebeke suyu bağlı olduğu halde camiden eve bir subay çocuğu olarak su taşımak, inşaat molozlarını temizlemek gibi işlerde de bulundum. Kendi kendime bulduğum ilk işim ise bir sahafta çalışmaya başlamak oldu. Kitap almak için gittim, kendimi çalışırken buldum.

Bilginin ve ekibin gücüne inanan biriyim. Amaç sahibi ve hedefleri olan bilgi küpü kişiler ve şirket CEO ları ile sohbet etmek vazgeçilmezim. Her spor dalını severim. Masa Tenisi, yüzme ve satranç benim için apayrı. Ufuk ve Halil hocamla bol spinli günler geçiriyoruz.

On yılı aşkın bir süredir İvme Çevre Ekibinin bir dişlisiyim, farklı bir standart…

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.